Gillette Mach3 Turbo náhradní hlavice 4 ks

 
 
Dostupnost Na cestě (3-10 dní)
Cena 239 Kč bez DPH
289 Kč
Kód produktu GM3TDE-4
Výrobce Procter & Gamble
Kategorie Hlavice a žiletky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Gillette Mach3 Turbo náhradní hlavice 4 ks

Vylepšené náhradní hlavice na holení jsou určeny pro všechny strojky Gillette Mach3 a Gillette Mach3 Turbo. Snadno a rychle se používají, nedráždí pleť a zabraňují pořezání. Každá hlavice Gillette Mach3 Turbo se skládá ze tří vylepšených tenkých a ostrých břitů, které do hladka oholí s neuvěřitelnou lehkostí a přesností. Díky vylepšeným patentovaným DLC břitům bude příjemné a pohodlné i holení proti růstu vousů. Ochranné mikrolamely napnou Vaši pokožku pro rovnoměrné oholení bez podráždění, protože šetrně obkrouží a připraví každou křivku Vašeho obličeje. Hlavice Gillette Mach3 Turbo minimalizují tahání vousů a podle stavu zeleného zvlhčujícího pásku velmi snadno poznáte, kdy je třeba vyměnit starou hlavici za novou. Pokud pásek zbělá, tak nastal čas na výměnu. Zvlhčující pásek uvolňuje postupně výtažky Aloe vera a vitamín E. Dále pomáhá zlepšit skluz strojku a okamžitě uklidnit pokožku obličeje.

Společnost Procter & Gamble se pod značkou Gillette zaměřuje na výrobu holicích potřeb již od svého vzniku v roce 1895. Dnes se pomocí hlavic Gillette holí každý den více než 600 milionů mužů po celém světě.

Balení obsahuje 4 ks náhradních hlavic Gillette Mach3 Turbo.

Vyrobeno společností Procter & Gamble.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.