Luxusní sada na holení Mühle EDITION Carbon, Silvertip badger, Fusion

 
Teď sleva 3 % Efekt lupa
  • 1 z 9
 
Dostupnost Na cestě (3-10 dní)
Cena 15 281 Kč bez DPH
18 490 Kč
Kód produktu ED 1 SET
Výrobce Mühle
Kategorie Sady na holení
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Luxusní sada na holení Mühle EDITION Carbon, Silvertip badger, Fusion

Sada na holení Mühle EDITION Carbon je drahá a nesmírně krásná sada na holení z úžasného materiálu. Uhlík (latinsky Carboneum) je chemický prvek, tvořící základní stavební kámen všech organických sloučenin a tím i všech živých organismů na této planetě. Uhlík je nekovový chemický prvek, který se vyskytuje v přírodě v elementárním stavu jako minerál. Vzhledem k vlastnostem a tvrdosti (diamant), je široce používán v průmyslu, zejména v oblasti špičkových technologií jako jsou např. Formule 1.

Společnost Mühle vynalezla složitý proces, který umožnil použití uhlíkových vláken v nové kolekci EDITION Carbon, která kombinuje inovativní technologii výroby, sofistikovaný design a high-tech materiál. Nádherné jsou hlavně jemné a dynamické odrazy světla od tohoto tmavého materiálu.

Štětka na holení

Nejlepší jezevčí štětiny zvané Silvertip jsou nejkvalitnějším, nejvzácnějším a nejdražším materiálem pro ručně vyráběné štětky na holení. Tyto štětiny jsou přirozeně bílé až stříbrné. Jednotlivé štětiny se ručně třídí a vybírají. Štětka z těchto štětin je nadýchaná a drží obrovské množství vody. Vzhledem ke schopnosti dokonale zadržovat vodu lze vytvořit jedinečnou konzistenci pěny na holení během velice krátké doby. Jejich typickým rysem je třpytivá stříbrná až stříbrno bílá barva s černým pruhem přes střední část. Tyto štětiny se používají k výrobě trvanlivých, vysoce kvalitních, jedinečných štětek na holení a tomu odpovídá i jejich vysoká cena. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 23 mm.

Strojek na holení

Holicí strojek je připraven na hlavice Gillette Fusion a Gillette Fusion ProGlide běžně dostupné v každém obchodě. U strojku je přibalena jedna hlavice Gillette Fusion.

Rukojeti štětky na holení a holicího strojku

Rukojeti jsou vyrobené složitým procesem z uhlíkových vláken v absolutně bezprašném prostředí. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vaší sady na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.

Sada na holení obsahuje:
  • Štětku na holení Mühle EDITION z jezevce (Silvertip badger, velikost M, průměr uzlu 23 mm)
  • Holicí strojek Mühle EDITION na hlavice Gillette Fusion (součástí balení je jedna hlavice Gillette Fusion)
  • Kovový chromovaný stojánek na holicí strojek
  • Dřevěný box s mechanismem a dokumentací pro štětku na holení
  • Dřevěný box s mechanismem a dokumentací pro holicí strojek a stojánek

Sada neobsahuje stojánek na štětku na holení RHM EDI. Ten naleznete níže jako "SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY".

Stojánek RHM EDI pro štětku na holení řady EDITION:

RHM EDI - Stojánek na štětky na holení Mühle EDITION, chromovaná mosaz

Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.
Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.