Sada na holení Mühle Stylo, černá, Silvertip Fibre, Mach3

 
Teď sleva 3 % Efekt lupa
 
Dostupnost Na cestě (3-10 dní)
Cena 4 207 Kč bez DPH
5 090 Kč
Kód produktu S 31 K 76 M3
Výrobce Mühle
Kategorie Sady na holení
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Sada na holení Mühle Stylo, černá, Silvertip Fibre, Mach3

Luxus a výjimečná kvalita materiálů včetně nejlepšího syntetického vlákna Silvertip na světě, to jsou charakteristické znaky této krásné tradiční sady na holení Mühle Stylo. Sada obsahuje kvalitní jemnou štětku ze speciálně vyvinutého syntetického vlákna Silvertip Fibre (100% veganský původ) a holicí strojek na hlavice Gillette Mach3. Sada je v elegantním černém provedení z velice odolné, speciální syntetické pryskyřice a kovových částí s krásným odolným chromováním. Součástí sady je i kovový chromovaný stojánek.

Štětka na holení

Vysoce kvalitní a speciálně vytvořená syntetická vlákna Silvertip Fibre byla jako první na světě vyvinuta jako rovnocenný konkurent k přírodním jezevčím štětinám kvality Silvertip. Stříbrná vlákna jsou hmatatelně měkká, mají extrémně dlouhou životnost a jsou méně citlivá na každodenní použití. Schnou rychleji než přírodní jezevčí štětiny. Jsou zcela veganská. Jedná se o speciálně vyvinuté syntetické štětiny vysoké kvality a dokonalých vlastností, která rychle a jednoduše vytvoří hustou krémovou pěnu. Jsou nesmírně odolné a trvanlivé. Tím se stávají i velice oblíbené pro svou praktičnost. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

Strojek na holení

Holicí strojek je připraven na hlavice Gillette Mach3 a Gillette Mach3 Turbo běžně dostupné v každém obchodě. U strojku je přibalena jedna hlavice Gillette Mach3.

Rukojeti štětky na holení a holicího strojku

Rukojeti jsou vyrobené z velice odolné, speciální syntetické černé pryskyřice. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vaší sady na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.

Sada na holení obsahuje:
  • Štětku na holení Mühle ze syntetického vlákna (Silvertip Fibre, velikost M, průměr uzlu 21 mm)
  • Holicí strojek Mühle na hlavice Gillette Mach3 (součástí balení je jedna hlavice Gillette Mach3)
  • Kovový chromovaný stojánek

Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.
Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.