Sada na holení Mühle Stylo Thuja, Silvertip badger, žiletka

 
Teď sleva 3 % Efekt lupa
 
Dostupnost Na cestě (3-10 dní)
Běžná cena 7 890 Kč
Ušetříte 237 Kč (–3 %)
Cena 6 325 Kč bez DPH
7 653 Kč
Kód produktu S 091 H 71 SR
Výrobce Mühle
Kategorie Sady na holení
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Sada na holení Mühle Stylo Thuja, Silvertip badger, žiletka

Luxus a výjimečná kvalita materiálů včetně nejlepších jezevčích štětin na světě, to jsou charakteristické znaky této krásné tradiční sady na holení Mühle Stylo. Sada na holení obsahuje holicí strojek Mühle na klasické žiletky a štětku na holení Silvertip badger. Sada na holení je v elegantním provedení v odstínech zlatohnědé až načervenalé barvy s krásnou strukturou výběrového dřeva Thuja. Sadu doplňují prvky z kovových částí s krásným odolným chromováním. Součástí sady je i kovový chromovaný stojánek.

Dřevo Thuja kterému se také říká strom života, pochází z nejcennějších a nejkrásnějších lesů na světě. Používá se pouze ručně vybrané a opracované kořenové dřevo z velmi starých stromů. Použité jsou pouze ty části, které mají mimořádně krásný vzhled povrchu. Během zpracování je dřevo stabilizováno speciálním mořením pro 100% odolnost proti vodě. Díky dlouhému procesu moření získá toto dřevo až neuvěřitelně hluboký lesk.

Štětka na holení

Nejlepší jezevčí štětiny zvané Silvertip jsou nejkvalitnějším, nejvzácnějším a nejdražším materiálem pro ručně vyráběné štětky na holení. Tyto štětiny jsou přirozeně bílé až stříbrné. Jednotlivé štětiny se ručně třídí a vybírají. Štětka z těchto štětin je nadýchaná a drží obrovské množství vody. Vzhledem ke schopnosti dokonale zadržovat vodu lze vytvořit jedinečnou konzistenci pěny na holení během velice krátké doby. Jejich typickým rysem je třpytivá stříbrná až stříbrno bílá barva s černým pruhem přes střední část. Tyto štětiny se používají k výrobě trvanlivých, vysoce kvalitních, jedinečných štětek na holení a tomu odpovídá i jejich vysoká cena. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

Strojek na holení

Holicí strojek je připraven na klasické žiletky běžně dostupné v každém obchodě. U strojku je přibalena jedna klasická žiletka Mühle.

Rukojeti štětky na holení a holicího strojku

Rukojeti štětky na holení i holicího strojku jsou vyrobené z velice kvalitního a odolného výběrového dřeva Thuja. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vaší sady na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.

Sada na holení obsahuje:
  • Štětku na holení Mühle z jezevce (Silvertip badger, velikost M, průměr uzlu 21 mm)
  • Holicí strojek Mühle na klasické žiletky (součástí balení je jedna klasická žiletka Mühle)
  • Kovový chromovaný stojánek

Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.
Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.