Luxusní holicí štětka Mühle EDITION Carbon, Silvertip badger

 
Teď sleva 3 % Efekt lupa
  • 1 z 3
 
Dostupnost Na cestě (3-10 dní)
Cena 7 926 Kč bez DPH
9 590 Kč
Kód produktu 493 ED 1
Výrobce Mühle
Kategorie Štětky na holení
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Luxusní holicí štětka Mühle EDITION Carbon, Silvertip badger

Štětka na holení Mühle EDITION Carbon je drahá a nesmírně krásná holicí štětka z úžasného materiálu. Uhlík (latinsky Carboneum) je chemický prvek, tvořící základní stavební kámen všech organických sloučenin a tím i všech živých organismů na této planetě. Uhlík je nekovový chemický prvek, který se vyskytuje v přírodě v elementárním stavu jako minerál. Vzhledem k vlastnostem a tvrdosti (diamant), je široce používán v průmyslu, zejména v oblasti špičkových technologií jako jsou např. Formule 1.

Společnost Mühle vynalezla složitý proces, který umožnil použití uhlíkových vláken v nové kolekci EDITION Carbon, která kombinuje inovativní technologii výroby, sofistikovaný design a high-tech materiál. Nádherné jsou hlavně jemné a dynamické odrazy světla od tohoto tmavého materiálu.

Štětka na holení z jezevce (Silvertip badger)

Nejlepší jezevčí štětiny zvané Silvertip jsou nejkvalitnějším, nejvzácnějším a nejdražším materiálem pro ručně vyráběné štětky na holení. Tyto štětiny jsou přirozeně bílé až stříbrné. Jednotlivé štětiny se ručně třídí a vybírají. Štětka z těchto štětin je nadýchaná a drží obrovské množství vody. Vzhledem ke schopnosti dokonale zadržovat vodu lze vytvořit jedinečnou konzistenci pěny na holení během velice krátké doby. Jejich typickým rysem je třpytivá stříbrná až stříbrno bílá barva s černým pruhem přes střední část. Tyto štětiny se používají k výrobě trvanlivých, vysoce kvalitních, jedinečných štětek na holení a tomu odpovídá i jejich vysoká cena. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 23 mm.

Rukojeť štětky na holení

Rukojeť je vyrobena složitým procesem z uhlíkových vláken v absolutně bezprašném prostředí. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vaší štětky na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.

Balení obsahuje:
  • Štětku na holení Mühle EDITION z jezevce (Silvertip badger, velikost M, průměr uzlu 23 mm)
  • Dřevěný box s mechanismem a dokumentací pro štětku na holení

Balení neobsahuje stojánek na štětku na holení RHM EDI. Ten naleznete níže jako "SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ".

Stojánek RHM EDI pro štětku na holení řady EDITION:

RHM EDI - Stojánek na štětky na holení Mühle EDITION, chromovaná mosaz

Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.
Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.