Sada na holení Mühle Kosmo Bog oak, Fine badger, Fusion

 
Novinka Teď sleva 3 % Efekt lupa
 
Dostupnost Na cestě (3-10 dní)
Cena 4 455 Kč bez DPH
5 390 Kč
Kód produktu S 281 H 873 F
Značka Mühle
Kategorie Sady na holení
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Sada na holení Mühle Kosmo Bog oak, Fine badger, Fusion

Tajemná a přitažlivá krása tisíce let starého vzácného fosilního dřeva Bog oak spolu s moderním designem, to jsou charakteristické znaky této sady na holení Mühle. Sada obsahuje kvalitní jemnou štětku z jezevčích štětin Fine badger a holicí strojek na hlavice Gillette Fusion v kosmopolitním designu. Sada na holení je v moderním provedení ze vzácného fosilního dřeva Bog oak doplněného o kovové části s krásným odolným chromováním. Součástí sady je i kovový chromovaný stojánek.

Bog oak je materiál ze stromů, které byly pohřbeny v rašelinových močálech a konzervovány někdy i stovky nebo dokonce tisíce let. Bog oak představuje raná stádia fosilního dřeva, kdy nakonec v dalších etapách změní svou formu na uhlí během mnoha milionů let. Bog oak dřevo může pocházet z mnoha druhů dřevin přirozeně rostoucích v blízkosti bažin, včetně dubu, borovice, tisu, cypřiše a kauri. Je to vzácná forma dřeva.

Štětka na holení

Jedná se o kvalitní štětku na holení vyrobenou z jemné a poddajné jezevčí srsti, která se vyskytuje na 20 - 25 % těla jezevce Fine badger. Tyto štětiny jsou delší a štětka je hustěji naplněná. Díky tomu pojme štětka více vody a bude produkovat adekvátně více krémové a jemné pěny. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

Strojek na holení

Holicí strojek je připraven na hlavice Gillette Fusion a Gillette Fusion ProGlide běžně dostupné v každém obchodě. U strojku je přibalena jedna hlavice Gillette Fusion.

Rukojeti štětky na holení a holicího strojku

Rukojeti jsou vyrobené ze vzácného fosilního dřeva Bog oak s dokonalou povrchovou ochranou proti vodě. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vaší sady na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.

Sada na holení obsahuje:
  • Štětku na holení Mühle z jezevce (Fine badger, velikost M, průměr uzlu 21 mm)
  • Holicí strojek Mühle na hlavice Gillette Fusion (součástí balení je jedna hlavice Gillette Fusion)
  • Kovový chromovaný stojánek

Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.
Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.