Luxusní strojek na holení Mühle EDITION Urushi, Fusion

 
Teď sleva 3 % Efekt lupa
  • 1 z 5
 
Dostupnost Na cestě (3-10 dní)
Cena 6 603 Kč bez DPH
7 990 Kč
Kód produktu RED 2 F
Značka Mühle
Kategorie Strojky na holení
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Luxusní strojek na holení Mühle EDITION Urushi, Fusion

Strojek na holení Mühle EDITION Urushi je drahá, nesmírně krásná a výjimečná ruční práce, kterou dnes zvládne jen málo mistrů na celém světě. Urushi je název tradičního řemesla, nyní označovaného jako japonský nebo čínský lak.

Je to japonské a čínské lakové umění neodmyslitelně patřící k uměleckým řemeslům nejvyšší úrovně. Tradice lakování Urushi sahá 6000 let zpátky. Je to přírodní lak, který poskytuje strom škumpy lakodárné (Rhus verniciflua). Míza z tohoto stromu, která prýští z nařízlé kůry je tradičním postupem čištěna a kultivována. Tato látka sloužila po tisíciletí k ochraně povrchu výjimečných předmětů, drahé zbroje a zbraní.

Mühle zpracovává tuto kulturní komoditu tradičním způsobem. To zahrnuje mimo jiné zcela bezprašné prostředí a ruční zpracování celého procesu s použitím mnoha vrstev a několika leštících postupů. Čím méně je použitého materiálu, tím je dosaženo hlubšího lesku. Japonsko vytěží ročně jen něco málo přes 3 tuny Urushi. Výroba tohoto strojku je tradiční, zdlouhavá a dle původních postupů. 

Strojek na holení (Gillette Fusion)

Holicí strojek je připraven na hlavice Gillette Fusion a Gillette Fusion ProGlide běžně dostupné v každém obchodě. U strojku je přibalena jedna hlavice Gillette Fusion.

Rukojeť holicího strojku

Rukojeť je vyrobena a lakována tradiční metodou dle původních postupů v bezprašném prostředí. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vašeho strojku na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.

Balení obsahuje:
  • Holicí strojek Mühle EDITION na hlavice Gillette Fusion (součástí balení je jedna hlavice Gillette Fusion)
  • Kovový chromovaný stojánek na holicí strojek
  • Dřevěný box s mechanismem a dokumentací pro holicí strojek a stojánek

Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.
Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.