Luxusní strojek na holení Mühle EDITION Carbon, Fusion

 
Teď sleva 3 % Efekt lupa
  • 1 z 5
 
Dostupnost Na cestě (3-10 dní)
Cena 7 430 Kč bez DPH
8 990 Kč
Kód produktu RED 1 F
Výrobce Mühle
Kategorie Strojky na holení
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Luxusní strojek na holení Mühle EDITION Carbon, Fusion

Strojek na holení Mühle EDITION Carbon je drahý a nesmírně krásný holicí strojek z úžasného materiálu. Uhlík (latinsky Carboneum) je chemický prvek, tvořící základní stavební kámen všech organických sloučenin a tím i všech živých organismů na této planetě. Uhlík je nekovový chemický prvek, který se vyskytuje v přírodě v elementárním stavu jako minerál. Vzhledem k vlastnostem a tvrdosti (diamant), je široce používán v průmyslu, zejména v oblasti špičkových technologií jako jsou např. Formule 1.

Společnost Mühle vynalezla složitý proces, který umožnil použití uhlíkových vláken v nové kolekci EDITION Carbon, která kombinuje inovativní technologii výroby, sofistikovaný design a high-tech materiál. Nádherné jsou hlavně jemné a dynamické odrazy světla od tohoto tmavého materiálu.

Strojek na holení (Gillette Fusion)

Holicí strojek je připraven na hlavice Gillette Fusion a Gillette Fusion ProGlide běžně dostupné v každém obchodě. U strojku je přibalena jedna hlavice Gillette Fusion.

Rukojeť strojku na holení

Rukojeť je vyrobena složitým procesem z uhlíkových vláken v absolutně bezprašném prostředí. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vašeho strojku na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.

Balení obsahuje:
  • Holicí strojek Mühle EDITION na hlavice Gillette Fusion (součástí balení je jedna hlavice Gillette Fusion)
  • Kovový chromovaný stojánek na holicí strojek
  • Dřevěný box s mechanismem a dokumentací pro holicí strojek a stojánek

Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.
Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.