Doprava zdarma nad 1 500 Kč!

Holení jako dárek

Kvalitní oholení tváře je výrazem a reprezentací každého muže. Říká se, že když jde muž z domu bez oholení, je to, jako kdyby šla žena rozcuchaná. Něco na tom asi pravdy bude. Před několika desetiletími bylo holení záležitostí téměř obřadní. Dnešní stav jako je zrychlené pracovní tempo a možnosti jako jsou elektrické holicí strojky a jednorázové břity posunují holení mezi každodenní rutinní záležitosti. Pro mnoho lidí je nicméně holení stále obřad a těm uděláte radost pokud jim dopřejete dárek v podobě nějaké užitečné tradiční sady na holení.

Tradiční ručně vyráběné holící potřeby

Darovat potřeby na holení zvládne téměř každý a v podstatě nemůžete udělat chybu. Zjistit, zda se obdarovávaná osoba holí břitvou nebo strojkem na holení není zas takový problém. A i kdybyste náhodou zvolili špatně, může to být pro dotyčného i tak dost zajímavá příležitost vyzkoušet něco zcela odlišného. Pokud se holí klasickou žiletkou nebo Mach3, zkuste mu darovat pěknou sadu na holení spolu s kvalitní štětkou z jezevce. Pokud nanáší pěnu pouze rukou, určitě ocení příjemný pocit z mýdla na holení a kvalitní holící štětky. Díky vašemu dárku si bude moci holení konečně vychutnat. Nemyslete si, že tím dotyčného urazíte. Jenom kvalitní štětka z jezevce může stát i několik tisíc korun. Dejte přednost ručně vyráběným štětkám, mýdlům a břitvám. Dárek tohoto typu má v sobě příchuť starých časů, kdy se ještě dělalo řemeslo kvalitně a váš dárek může být užitečný i jako příjemná estetická dekorace. Dárky toho charakteru vybírejte ve specializovaných obchodech s luxusními holícími potřebami. V supermarketech je nehledejte!

Sada na holení vám ušetří peníze

Úžasným dárkem jsou pak sladěné sady na holení. Sada na holení může obsahovat například štětku a strojek na holení s miskou a mýdlem. Většinou nechybí ani designově sladěný praktický stojánek. Jiná sada zase může být zaměřena na kosmetiku jako je pěna na holení a voda po holení. Výhoda sady je ta, že ušetříte. Pokud byste jednotlivé věci kupovali separátně, přišlo by vás to na daleko více peněz, než když je koupíte ve zvýhodněné sadě. Dárek v podobě luxusní holící sady obdarovávaného určitě překvapí. Nezapomeňte si před koupí dárku přečíst důležité informace, abyste například nekoupili strojek na klasické žiletky když obdarovaný používá Mach3. Variant úpravy vousů je několik a vaši fantazii se meze nekladou. Ať už zakoupíte sadu holicích prostředků nebo holicí strojek, pro příjemce to bude rozšíření jeho možností a dárek na mnoho a mnoho let.