Doprava zdarma nad 1 500 Kč!

Luxusní holení

Během svého života se každý muž holí více než 20 000 krát. Způsob, jakým se holí má tudíž naprosto zásadní význam pro to, zda bude jeho pleť stále zdravá a svěží a jak ho bude tento častý rituál bavit. Luxusní tradiční sady na holení naleznete v naší nabídce vlevo.

Dopřejte si luxusní holicí potřeby

Přestože stále hodně mužů dává přednost levným holicím potřebám, na holení se prostě šetřit nevyplatí. Kvalitní a ručně vyrobená štětka z jezevce Vám poslouží lépe, než obyčejná plastová ze supermarketu. Kromě luxusní výbavy budete mít z holení i luxusní pocit, bude Vás bavit a strávíte holením nejednu pěknou chvilku. Často je holení velmi pocitová záležitost a tradiční luxusní holicí potřeby vám dodají sebedůvěru a pocit, že něco děláte opravdu dobře.

luxusni-sada-na-holeni-muhle-rytmo

Luxus znamená zdraví a pohodlí

Pokud jste doteď nenakupovali luxusní holicí potřeby, snažte se v tomto oboru co nejvíce zorientovat. Na holicí potřeby se specializují zvláštní obchody, které tyto potřeby dovážejí přímo od výrobců. Bývají i součástí dárkových obchodů, kde se nabízejí předměty vyšší kvality jako jsou například nože, psací potřeby nebo v obchodech s pánskou kosmetikou. Informujte se o kvalitách výrobce, zda má nějakou historii a nekupujte drahé věci za každou cenu. Některé firmy v tomto oboru často vyrábějí i jiné produkty, jako jsou například kvalitní a drahé nože a jejich portfolio tvoří i holicí potřeby.

Vybírejte ručně vyráběnou kvalitu

Pro začátek vám bude stačit štětka s kvalitní srstí z jezevce. Těchto štětek existuje několik druhů, nejdražší jsou štětky v kvalitě Silvertip Badger, které stojí i kolem 5 000 korun. K dobré štětce na holení patří i kvalitní mýdlo. Obvykle bývá od stejného výrobce jako ostatní potřeby. Ušetříte, pokud zvolíte nějakou luxusní sadu na holení. Výrobci a prodejci nabízejí tyto možnosti a v ceně je zpravidla zdarma i nějaký doplněk jako je například chromovaný stojánek na holící potřeby. O luxusních pěnách, vodách před a po holení není potřeba se zmiňovat, jsou v nabídce každého velkého výrobce holicích potřeb.